PO-PÁ 09:00 - 19:00

PO-PÁ 09:00 - 19:00

Ambulance Origanum

Ambulance Origanum je určena k poskytování pravidelných konzultací a terapií klientům. Ambulance nabízí rovněž možnost účasti v terapeutických a podpůrných skupinách.

 

V Ambulanci Origanum se věnujeme zejména péči o duši, včetně ambulantní léčby a doléčování závislosti. Pracujeme s dospělými, dětmi i mladistvými. Konzultace poskytujeme osobně i online.

Pokud jde o závislostní chování, můžete se na nás obrátit, jestliže vy a nebo někdo z vašich blízkých trpí závislostí na alkoholu, lécích, drogách a nebo na hazardním hraní. Řešíme i ostatní druhy závislostního chování, jako je například nutkavé přejídání, poruchy příjmu potravy atd.

Můžete si s námi domluvit schůzku, i když si nejste jisti, zda se už jedná o závislost, ale cítíte, že přestáváte svůj život držet pevně v rukou. Vždy vás pečlivě vyslechneme a navrhneme vám, jak dále postupovat.

V oblasti péče o duši vám jsme připraveni pomoci, pokud cítíte, že nezvládáte svůj život tak, jak byste si představovali, ať už je to proto, že trpíte úzkostmi, depresemi, nutkavým chováním, stresem nebo prostě jen cítíte, že je toho na vás v danou chvíli příliš a rádi byste, aby vás tímto obdobím provedl odborník.

Náš tým  sestává z řady odborníků. Podle toho, jaký je váš problém, vám doporučíme terapeuta s nejvhodnější specializací. Jsme si vědomi toho, že každý klient je jiný a má své konkrétní potřeby. Na základě vašich potřeb tedy zvolíme ten nejvhodnější terapeutický přístup či jejich kombinaci a sestavíme tak “mini tým” odborníků šitý na míru právě vám (např. terapeut - psychiatr - fyzioterapeut).