top of page

Aroma poradenství

Pokud máte rádi vůně, aromaterapie se může stát dalším podpůrným kamenem vaší duševní pohody.

 

Vonné, esenciální oleje v sobě obsahují látky, které mají vliv na lidskou psychiku. Umí jak zklidnit, tak i povzbudit, uvolnit a nebo naopak navést k soustředění. Esenciální oleje se používají na kůži, do koupele anebo se rozptylují pomocí difuzérů. Jsou příjemnými a vděčnými společníky, kteří se mohou stát součástí vaší nové denní rutiny a rituálů. Přirozeně a jemně podpoří váš well-being.

 

V Institutu Origanum pracujeme s vůněmi jak v rámci pobytového programu v Sanatoriu Origanum, tak v Centru osobního rozvoje Origanum, kde je možné se objednat na osobní konzultaci. 

 

Při konzultaci probereme jaký aspekt svého života byste vůněmi rádi podpořili, vaše případné obtíže, s nimi spojené emoce a pojmenujeme váš záměr. Poradíme vám, jaké esenciální oleje nebo přípravky na jejich bázi používat, tak abyste podpořili to, čeho se vám nedostává. 

 

V Institutu Origanum používáme esenciální oleje americké firmy doTERRA, které jsou stoprocentně přírodní, s certifikátem vysoké kvality CPTG označující oleje vhodné k terapeutickým účelům. Škála olejů dōTERRA je velmi široká. Tato společnost spolupracuje s farmáři po celém světě, tak aby mohla svým klientům nabídnout oleje z léčivých rostlin ze všech míst naší planety (dōTERRA znamená dary země) a přitom farmářům ze zemí třetího světa zajišťuje férovou spolupráci a podporuje jejich rodiny v nelehkých životních podmínkách.

bottom of page