top of page

Ambulance Origanum

Léčbou závislosti Vás provedeme od začátku do konce

Ambulance Origanum se nachází v centru Prahy v Jindřišské 24. Jedná se o místo, kde mají klienti prostor léčit svou závislost v diskrétním prostředí ambulantně. Dochází na pravidelné konzultace, aniž by to narušilo jejich běžný životní rytmus. V ambulanci poskytujeme jak adiktologické poradenství, tak následnou péči po pobytovém programu v Sanatoriu Origanum.

Protože závislost ovlivňuje vztahy s těmi nejbližšími, věnujeme se také problematice spoluzávislosti a poskytujeme konzultace i členům rodiny závislého. Sezení se mohou odehrávat i online. Do ambulantní léčbě závislostí přijímáme také děti a mladistvé.

Ceník pobytové léčby pro dospělé

V Institutu Origanum pohlížíme na člověka celostně a proto poskytujeme klientům služby, které mohou adiktologickou léčbu doplnit a přispět k jejich úzdravě. Jedná se o psychoterapii, koučink, biofeedback, mindfulness, psychosomatické poradenství a fyzioterapii, aromaporadenství. 

Pokud jde o závislostní chování, můžete se na nás obrátit, jestliže vy a nebo někdo z vašich blízkých trpí závislostí na alkoholu, lécích, drogách a nebo na hazardním hraní. Řešíme i ostatní druhy závislostního chování, jako je například nutkavé přejídání, poruchy příjmu potravy atd.

Můžete si s námi domluvit schůzku, i když si nejste jisti, zda se už jedná o závislost, ale cítíte, že přestáváte svůj život držet pevně v rukou. Vždy vás pečlivě vyslechneme a navrhneme vám, jak dále postupovat.

V oblasti péče o duši vám jsme připraveni pomoci, pokud cítíte, že nezvládáte svůj život tak, jak byste si představovali, ať už je to proto, že trpíte úzkostmi, depresemi, nutkavým chováním, stresem nebo prostě jen cítíte, že je toho na vás v danou chvíli příliš a rádi byste, aby vás tímto obdobím provedl odborník.

Odborníci a nabízené služby

Náš tým  sestává z řady odborníků. Podle toho, jaký je váš problém, vám doporučíme terapeuta s nejvhodnější specializací. Jsme si vědomi toho, že každý klient je jiný a má své konkrétní potřeby. Na základě vašich potřeb tedy zvolíme ten nejvhodnější terapeutický přístup či jejich kombinaci a sestavíme tak “mini tým” odborníků šitý na míru právě vám (např. terapeut - psychiatr - fyzioterapeut).

Ceník ambulantní péče pro děti a mládež

bottom of page