top of page

PO-PÁ 09:00 - 19:00

+420 601 543 465

+420 601 543 465

Filip Borčin, DiS.

Masér, fyzioterapeut

Působím v rámci Ambulance Origanum a Sanatoria Origanum

Specializuji se na fyzioterapeutické a psychosomatické poradenství pro dospělé. U svých klientů se snažím nastolit rovnováhu tělo - mysl - duch.

Ve fyzioterapii se specializuji na bolesti zad, manuální terapii, kinesiotejping, klasické masáže, relaxační cvičení, práci s emocemi, sebehodotou, sebepoznáním, seberozvojem. Léčím tělesnou i duševní stránku. 

S klienty mám otevřenou, upřímnou a přátelskou komunikaci. Pracuji skrz slovo a dotyk. 

Snažím se žít přítomností, protože pouze to mi zaručuje být v harmonii a vychutnávat si krásu života. Nejkrásnější slovo je Láska. Těším se z maličkostí a rád se obklopuji lidmi, kteří jsou za život vděční a nevnímají ho jako utrpení. Každý den je novým dnem pro uskutečnění dobra a já chci být jeho součástí. Stále se učím a pracuji na tom, abych uměl přijmout i své temné stránky, které často bývají společností odsuzované a nepřijímané. 

 

Jsem diplomovaný fyzioterapeut a masér. Pracoval jsem jako masér a fyzioterapeut ve fotbalovém klubu v Rakousku a také v ATC Armandi Therapy Clinic v Praze, v Rehabilitačním CENTRU HAJEK z.ú. v Plzni a v Rehabilitačním centru Harmony v Bratislavě.

 

Poskytoval jsem terapii pro dětské i dospělé klienty s neurologickými, ortopedickými a traumatologickými onemocněními. Nejčastěji šlo o DMO, poruchy psychomotorického vývoje, nervosvalové onemocnění, úrazy pohybové soustavy, poúrazové stavy atd.

bottom of page