PO-PÁ 09:00 - 19:00

PO-PÁ 09:00 - 19:00

Koncept péče Origanum

Koncept péče Origanum vnímá každého z klientů jako originál, na jehož unikátnosti se podílí jeho životní příběh a konkrétní potřeby vyplývající ze situace, v níž se nachází právě teď. Díky komplexnosti našich služeb a zkušenostem se širokou škálou terapeutických metod mu nabídneme originální řešení, jemu vytvořené na míru.

Kladete si otázku, zda jste na alkoholu závislí? Kdy se jedná o běžnou konzumaci a kdy o alkoholismus? Nevíte si rady a nedokážete přestat pít? Zodpovíme vaše otázky a navrhneme, jak dále postupovat.

Závislost na lécích

Můžu být na svých lécích závislý? Na kterých lécích vzniká závislost? Jak poznat závislost na lécích? Jak se zbavit závislosti na lécích? Závislost na lécích vzniká nepozorovaně. Navrhneme vám, jak ve vašem případě postupovat.

Závislost na drogách

Zajímá vás, jak rozpoznat závislost na drogách? Jaké jsou příznaky závislosti na kokainu? Co dělat, když je někdo ve vašem okolí na drogách závislý? Potřebujete poradit, jestli se jedná o závislost na drogách?

Gamblerství

Nevíte, jak poznat, jestli máte problém s gamblerstvím? Jak vzniká závislost na hazardu? Máte podezření, že někdo z vašich blízkých je hazardní hráč? Pomůžeme vám se ve vaši situaci zorientovat.

Léčba závislostí

Jsme specialisté na léčbu závislostí. Zajímá vás, jaké závislosti umíme léčit? Jaké jsou nejčastější závislosti? Jak poznat, že se jedná o závislost? 

Pomůžeme vám se zorientovat ve vaší situaci a navrhneme vám konkrétní řešení.

CESTA K NEZÁVISLOSTI

Tým odborníků na léčbu závislostí