top of page

Mgr. Adéla Šálená

Adiktolog

Působím v rámci Ambulance Origanum

U klientů se zaměřuji na jejich přání a potřeby. Snažím se hledat silné stránky a ty posilovat. Ve své praxi jsem na začátku, a proto k práci přistupuji rozvážně a s pokorou.

 

V roce 2021 jsem ukončila magisterské studium adiktologie na 1. LF UK. V současné době pracuji také v kontaktním centru s uživateli návykových látek, zaměřuji se tedy především na klienty v náročné sociální situaci. Dále také spolupracuji na projektech tabákového centra na Klinice adiktologie. V rámci svého studia jsem absolvovala odborné stáže, mimo jiné v následujících institucích: KC STAGE 5; Terénní program DROP-IN; Dětská psychiatrie v Thomayerově nemocnici; Denní stacionář Sananim; TK WHITE LIGHT-I; Centrum pro rodinu DROP-IN; Psychiatrická nemocnice Červený Dvůr; Doléčovací centrum Magdaléna; TK pro duální diagnózy Magdaléna; Národní linka pro odvykání kouření; Stacionář Ondřejov; Psychiatrická nemocnice Bohnice – AT ženy; Gambling ambulance Sananim

 

Baví mě jízda na kole (gravel, bike) a turistika. Mám ráda reportážní literaturu z edice Prokletí reportéři a sbírám grafiky a tisky.

bottom of page