top of page

Koncept péče Origanum

V Institutu Origanum vnímáme každého z klientů jako originál, na jehož unikátnosti se podílí jeho životní příběh a konkrétní potřeby vyplývající ze situace, v níž se nachází právě teď. Díky komplexnosti našich služeb a zkušenostem se širokou škálou terapeutických metod mu nabídneme originální řešení, jemu vytvořené na míru.

Jsme specialisté na léčbu závislostí. Zajímá vás, jaké závislosti umíme léčit? Jaké jsou nejčastější závislosti? Jak poznat, že se jedná o závislost?  Pomůžeme vám se zorientovat ve vaší situaci a navrhneme vám konkrétní řešení.

> Závislost na alkoholu

> Závislost na lécích

> Závislost na drogách

> Gambling

Jsme specialisté na péči o duši moderního člověka. Můžete se na nás obrátit, pokud se váš život vychýlil z rovnováhy, ať už nenadálou životní situací nebo i když se v nepohodě cítíte dlouhodobě.  Pomůžeme vám vybrat specialistu právě na váš problém.

Úzkosti
Deprese
Vyhoření
> Životní krize

Chcete žít život podle svých představ? Být spokojeni sami se sebou? Jak zvládat práci i osobní život? Jak nebýt ve stresu? Toužíte zlepšit kvalitu osobního nebo pracovního života? Jak zvládnout novou pozici v práci?

> Centrum rozvoje Origanum

Nabízené služby

bottom of page