top of page

Pomůžeme vám se zorientovat ve vaší situaci a navrhneme vám konkrétní řešení. Zodpovíme vaše otázky a navrhneme, jak dále postupovat.

Tým

Odbornost Institutu Origanum zaštiťuje Mgr. Aleš Kuda, přední český adiktolog a terapeut, který má dlouholeté zkušenosti ze státních i soukromých zařízení v oblasti terapeutické a adiktologické péče. Sestavil multidisciplinární tým odborníků z různých oborů, tak aby Institut Origanum reagoval na komplexnost potřeb svých klientů.

Můžete se kouknout na medailonky jednotlivých odborníků, kde se každého ptáme na několik otázek, nebo rovnou:

Ambulantní poradenství a terapie poskytujeme osobně i online.  

Adresa: Jindřišská 24, 110 00 Praha 1 

Ambulance Origanum

Sanatorium Origanum se nachází cca hodinu cesty od Prahy. V nově zrekonstruované usedlosti má klient možnost zapracovat na svém problému s celým týmem odborníků a to v ústraní, v diskrétním a nadstandardně vybaveném prostředí.

Pobyt v Sanatoriu Origanum doporučujeme zejména klientům, kteří jsou připraveni své problémy řešit intenzivně a efektivně. 

Sanatorium Origanum

Centrum osobního rozvoje Origanum v Praze je místem pro ty, kteří se chtějí rozvíjet, poznávat a realizovat své cíle a sny. 

Adresa: Jindřišská 24, 110 00 Praha 1 

Centrum osobního rozvoje

Institut Origanum

Institut Origanum je projektem Axis Medical, zdravotnické divize investiční skupiny IPC.

 

Má za cíl komplexně zaštítit péči o duši moderního člověka a jeho well-being

Odbornost Institutu Origanum zaštiťuje Mgr. Aleš Kuda, přední český adiktolog a terapeut, který má dlouholeté zkušenosti ze státních i soukromých zařízení v oblasti terapeutické a adiktologické péče. Sestavil multidisciplinární tým odborníků z různých oborů tak, aby Institut Origanum reagoval na komplexnost potřeb svých klientů.

Primárně jsou naše služby určeny dospělým, ale jejich část je zaměřena také na děti a mladistvé. Může nás oslovit jak osoba, která potřebuje sama pomoct, tak osoba blízká.

  

V dnešním světě se potýkáme se zrychleným životním tempem, orientací na výkon, návykovými látkami či stresem. Musíme si poradit s vlastními nároky na sebe sama, perfekcionismem, nespokojeností nebo sklony k úzkostem či depresím. Je třeba vypořádat se s nečekanými životními situacemi, případně tíživými prožitky v minulosti. Zároveň toužíme poznat sami sebe a rozvíjet se. 

Institut Origanum přináší řešení pro všechny tyto potřeby.

Naše know-how spočívá ve využívání a kombinaci metod a intervencí, které se pro danou potřebu osvědčily v praxi. Stavíme na prověřených metodách, zároveň nás kupředu vede snaha rozvíjet se a zlepšovat. Portfolio našich služeb máme v plánu obohacovat novinkami v oblasti well-beingu a zároveň ověřovat účinnost dosavadních metod a přístupů studiemi a výzkumnými projekty. 

Věříme v sílu Partnerství, Odbornosti, Prospěšnosti a Originality. Proto jsme si je zvolili jako své hodnoty, které chceme uplatňovat jak vůči našim klientům a vzájemné spolupráci v týmu, tak vzhledem ke společnosti.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

bottom of page