PO-PÁ 09:00 - 19:00

PO-PÁ 09:00 - 19:00

Koncept péče Origanum

Koncept péče Origanum vnímá každého z klientů jako originál, na jehož unikátnosti se podílí jeho životní příběh a konkrétní potřeby vyplývající ze situace, v níž se nachází právě teď. Díky komplexnosti našich služeb a zkušenostem se širokou škálou terapeutických metod mu nabídneme originální řešení, jemu vytvořené na míru.

Úzkosti

Trpíte úzkostmi? Zažíváte často pocit strachu? Přepadají vás panické ataky? Nevíte, jak zvládat úzkostné situace? Rádi vás vyslechneme, pomůžeme vám porozumět vaší situaci a naučit se s úzkostmi pracovat.

Deprese

Jak rozeznat depresi od smutku? Jak se léčí deprese? Dá se deprese léčit bez léků? Trpíte  poporodní depresí? Pokud máte podezření, že trpíte depresí a nevíte si rady, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám pomohli.

Vyhoření

Jak se pozná vyhoření? Dá se vyhoření předejít? Co je syndrom vyhoření? Jak se z vyhoření dostat? Týká se burn-out jen manažerů nebo ho mohou mít i studenti a matky na mateřské? Jestliže cítíte, že se dostáváte na pokraj svých sil, je vhodné promluvit si s odborníkem.

Životní krize

Máte pocit, že zažíváte existenciální krizi? Dolehla na vás krize středního věku? Zaskočil vás odchod do důchodu? Sešlo se ve vašem životě víc těžkých věcí najednou? Život nám leckdy připraví nečekané situace, s nimiž je těžké se vypořádat. S odbornou pomocí je to snazší.

Terapeutická podpora

Jsme specialisté na péči o duši moderního člověka. Můžete se na nás obrátit, pokud se váš život vychýlil z rovnováhy, ať už nenadálou životní situací nebo i když se v nepohodě cítíte dlouhodobě.  Pomůžeme vám vybrat specialistu právě na váš problém.

PÉČE O TĚLO I PSYCHIKU

Specialisté na duševní problematiku.