top of page

PO-PÁ 09:00 - 19:00

+420 601 543 465

+420 601 543 465

Mgr. Petr Hrdina

terapeut

Působím v rámci Sanatoria Origanum

Specializuji se na problematiku závislosti, stresu, deprese, osobní krize, syndromu vyhoření, rodinných problémů, vztahů, rozchodů a rozvodů a výchovy dětí. 

 

Psychoterapii vidím jako spolupráci. Využívám nástroje z různých přístupů, od na klienta zaměřeného psychodynamického přístupu, až po přístup zaměřený na řešení. Mým cílem je pomoci klientům získat vhled do jejich myšlenek, pocitů, vzorců chování a vztahů a díky tomu žít spokojenější a radostnější život. 

 

Přes 12 let se zabývám rozvojem a koučováním managementu.

Profesně jsem se pohyboval zejména v komerčním sektoru, kde jsem působil jako senior trenér (O2 Czech republic) a teamleader interních koučů (Raiffeisenbank).

Jako konzultant rovněž spolupracuji se zdravotnickými organizacemi, podílím se na přípravě business plánu a obchodní strategie, vyhledávání obchodních příležitostí a nastavování procesů (Krajskou Zdravotní a.s., CERAD s.r.o, EBROSIO s.r.o., Poliklinika Anděl s.r.o). Působil jsem jako ředitel klientského centra v MED POINT Lékařské služby s.r.o.

 

V adiktologické oblasti jsem vykonával funkci ředitele programu v SANANIM O.S. , kde jsem kromě manažerských povinností zastával roli lektora a věnoval se přípravě vzdělávacích plánů. 

 

Mám sebezkušenostní výcvik v dynamické psychoterapii SUR.

bottom of page