PO-PÁ 09:00 - 19:00

PO-PÁ 09:00 - 19:00

Koncept péče Origanum

Koncept péče Origanum vnímá každého z klientů jako originál, na jehož unikátnosti se podílí jeho životní příběh a konkrétní potřeby vyplývající ze situace, v níž se nachází právě teď. Díky komplexnosti našich služeb a zkušenostem se širokou škálou terapeutických metod mu nabídneme originální řešení, jemu vytvořené na míru.

Leadership

Co je leadership? Je důležitý jen v práci nebo i osobním životě? Jak vést lidi? Jak se pozná správný leader? Jak být vzorem pro ostatní? Co je to integrita? Jak být lidský a zároveň výkonný?

Manažerské kompetence

Jak vést lidi? Jak vyhovět zákazníkovi, firmě i podřízeným? Jak plnit cíle? Jak být dobrý šéf? Jak prezentovat na veřejnosti? Jak na time management? Jak se ze všeho nezbláznit?

Kariérní poradenství

Mám dát výpověď? Jak najít práci snů? Jak změnit práci? Co dělat, aby mě povýšili? Jaké je mé poslání? Co když mě moje práce nebaví?

Stress management

Jak všechno stíhat? Jak nebýt ve stresu? Jak nastolit work-life balance? Jak relaxovat? Jak zvládat práci i rodinu? Jak být dobrou matkou i manažerkou? 

Zvládání emocí

Jak nevybuchnout? Jak nekřičet na děti? Neubráníte se vzteku? Máte často na krajíčku? Stydíte se za své emoce? Jste citově otupělí? Cloumají s vámi emoce?

Meditace

Je meditace pro všechny? Láká vás meditace? O co vůbec v meditaci jde? Chcete najít vnitřní klid? Chcete být v kontaktu se sebou? Jak může meditace pomoci manažerovi?

Realizace snů a cílů

Toužíte po životní spokojenosti? Nechcete, aby vám život utekl mezi prsty? K čemu je  sebekoučování? Jak se plní cíle?

Chcete žít život podle svých představ? Být spokojeni sami se sebou? Jak zvládat práci i osobní život? Jak nebýt ve stresu? Toužíte zlepšit kvalitu osobního nebo pracovního života? Jak zvládnout novou pozici v práci?

OSOBNÍ ROZVOJ

Rozvoj individuálních talentů, meditace, porozumění a tvorba reality