top of page

PO-PÁ 09:00 - 19:00

_DSC1339.jpg

190 000,- Kč

4 týdny

Sanatorium Origanum

 

Více o balíčku:

240 000,- Kč

6 týdnů

Sanatorium Origanum

Více o balíčku:

100 000,- Kč

2 týdny

Sanatorium Origanum

Více o balíčku:

ADI START

Tento pobyt je navržen pro klienty s omezenými časovými možnostmi. Umožní jim zahájit abstinenci v bezpečném prostředí, vystoupit ze zatěžujícího koloběhu každodenních povinností a seznámit se s různými terapeutickými metodami. Spolu s našimi odborníky identifikují kořeny vzniku své závislosti a bude jim navržena následná péče. V případě potřeby dojde ke konzultaci s blízkými osobami pro snadnější zvládání nadcházejícího období.

ADI PLUS

Tento pobyt je navržen pro klienty, kteří chtějí získat solidní základ pro dlouhodobou abstinenci. Umožní jim zakusit abstinenci v bezpečném prostředí, vystoupit ze zatěžujícího koloběhu každodenních povinností, získat nadhled na dosavadní život a směr pro uskutečnění potřebných změn.

Seznámí se s různými terapeutickými metodami a pocítí jejich přínos na svém prožívání a uvědomění. Spolu s našimi odborníky identifikují kořeny vzniku své závislosti, osvojí si nástroje prevence relapsu, definují konkrétní kroky, které v životě chtějí uskutečnit. Bude jim navržena následná péče a v případě potřeby dojde ke konzultaci s blízkými osobami pro snadnější zvládání nadcházejícího období. 

ADI STANDARD

Tento pobyt je navržen pro klienty, kteří se chtějí osvobodit od své závislosti a nastartovat proces změny. Umožní jim zahájit abstinenci v bezpečném prostředí, vystoupit ze zatěžujícího koloběhu každodenních povinností a získat nadhled na dosavadní život. Seznámí se s různými terapeutickými metodami, které v rámci čtyř týdnů umožní zahájit léčebný proces. Spolu s našimi odborníky identifikují kořeny vzniku své závislosti, osvojí si nástroje prevence relapsu a bude jim navržena následná péče. V případě potřeby dojde ke konzultaci s blízkými osobami pro snadnější zvládání nadcházejícího období. 

Chcete se vrátit do rovnováhy? 
Kontaktujte nás.

PO-PÁ 09:00 - 19:00

bottom of page