top of page

KONCEPT PÉČE ORIGANUM

Našim klientům jsme průvodci na jejich cestě ke spokojenosti a well-beingu. Jsme si vědomi toho, že každý z nich k nám přichází s jinými potřebami a v jiné fázi své životní cesty. Tam, kde se naše cesty protnou a spojí se do jedné, se budeme řídit třemi principy tak, aby změna, kterou klient potřebuje projít, byla udržitelná:

Uzdravit - Posílit - Vzkvétat. ​

Institut Dobré Mysli

Název Institutu Origanum vznikl z latinského pojmenování pro léčivou rostlinu dobromysl. Dobrá, zdravá mysl je základem lidské spokojenosti a našim cílem je přispět k tomu, aby se z ní naši klienti mohli těšit.

Každý příběh je jedinečný

Koncept péče Origanum vnímá každého z klientů jako originál, na jehož unikátnosti se podílí jeho životní příběh a konkrétní potřeby vyplývající ze situace, v níž se nachází právě teď. Díky komplexnosti našich služeb a zkušenostem se širokou škálou terapeutických a rozvojových metod, mu nabídneme originální řešení, jemu vytvořené na míru. 

Celostní přístup

Koncept péče Origanum je holistický. Pracujeme s bio-psycho-socio-spirituálním modelem, který předpokládá, že člověk je celistvá bytost a pro zdravou mysl je nezbytné, aby o každou z těchto složek bylo pečováno. Všechny proto v našich terapiích a programech.

S principy Uzdravit - Posílit - Vzkvétat pracujeme s klienty v rámci jednotlivých terapií a rozvojových programů. Zároveň je portfolio našich služeb postaveno tak, aby si klient mohl vybrat podle toho, zda se v tuto životní chvíli potřebuje spíše věnovat své úzdravě, posílení nebo rozkvětu.

Nabídka Terapií v Institutu Origanum

PRVNÍ KONTAKT ČASTO VYŽADUJE ODVAHU

​Když nás klient požádá o pomoc s řešením jeho problémů souvisejících s duševním zdravím nebo závislostmi (a je třeba podotknout, že vznik závislostí a stav lidské psychiky fungují jako spojené nádoby), poskytneme mu to, co mu chybí - odbornou péči, náhled na to, co se v jeho životě děje a potřebné nástroje, aby mohlo dojít k úzdravě.  

Posílit pro nás znamená, že nevystupujeme vůči klientovi jako vševědoucí a zakazující autority, ale s úctou a partnersky. Klientům se u nás dostane nejen pochopení, ale také přijetí. Nejsme to my, kdo pracuje na jeho úzdravě, jde o vzájemnou spolu-práci, která vede k tomu, že klient z celého procesu vychází posílen pokud jde o sebevědomí a schopnost zvládat svůj život. 

Na takovém základě, kdy je klient stabilizován, je pak možné začít stavět život podle jeho představ - z fáze, kdy klient reaktivně hasil své problémy, se dostane k tomu, jak svůj život aktivně tvořit tak, aby vzkvétal. 

Na základě konzultace Vám navrhneme ideální postup léčby, řešení problému, nebo se zeptejte na cokoliv, co Vás zajímá. 

VÍTEJTE V INSTITUTU ORIGANUM
S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

PORADIT SE S ODBORNÍKY

Vyberte si místo pro svou léčbu

Příjemné a diskrétní prostředí Ambulance Origanum přímo v centru Prahy je určeno pro poskytování pravidelných konzultací a terapií klientům. Poradenství a terapie poskytujeme osobně i online.

Jindřišská 24, Praha 1

Dopřejeme vám intenzivní terapeutickou péči na míru, zažijete osvědčené tradiční ozdravné metody, seznámíme vás s technologiemi 21. století pro práci s mozkem a lidskou psychikou, naši špičkoví terapeuti spojí síly, aby Vás navrátili do rovnováhy.,

Nejsme vázání na žádnou zdravotní pojišťovnu, což nám umožňuje svým klientům dopřát maximální anonymitu. Jsme diskrétní, profesionální, moderně vybavení a připraveni vyřešit i ty nejtěžší úkoly.

PO-PÁ 09:00 - 19:00

bottom of page